• İşinizi kolaylastiran çözümünüz.
  • Kiralık Teleskobik Vinçli Kamyon
  • Sepetli Vinç Forklif Oto Kurtarma
  • Konteyner Fabrika ve Atolye Taşımacılığı

Hakkımızda

Hakkımızda

Sanayi Mah. Tunahan Sk. No:2 Pendik / İSTANBUL

Merkezli faaliyet gösteren firmamız sektördeki en köklü firmalar arasında yer almaktadır. Akıllara gelebilecek tüm alanlarda profesyonel olarak vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. Verilen tüm hizmetlerde alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz görev almaktadır. Ekibimiz ve ekipmanlarımız 7 gün 24 saat boyunca hizmetinize sunulmaktadır.

Vinçlerimiz son teknolojilere sahip olmakla birlikte düzenli olarak bünyemizde yer alan makine mühendisleri tarafından kontrol edilmektedir. Vinç kiralama hizmeti tüm yasal şartnamelere uygun bir şekilde verilmektedir.

Şirketimizin verdiği hizmetler kapsamında müşteri memnuniyeti son derece büyük bir önem taşır. Tüm ekip arkadaşlarımız vinç kiralama alanında sürekli olarak kendilerini geliştirmekte ve elde ettikleri tecrübelerle birlikte her zaman daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadırlar. Sektörde en uygun fiyat garantisiyle hizmet veren firmamız uzun yıllardan beri sizlerin desteği ve güveniyle bugünlere kadar başarılı bir şekilde gelmiştir.

Firmamızın vermiş olduğu hizmetler; vinç kiralama hizmeti, hiyap kiralama hizmeti, ikinci el vinç hiyap satışı ve tüm bunlarla ilgili teknik desteklerden oluşmaktadır. Ekip eğitimlerimiz sürekli olarak devam etmekte olup bünyemizde bulunan vinç ve hiyap filomuz kaliteli bir hizmet vermek adına geliştirilmekte ve yenilenmektedir.
Hizmetlerimizden faydalanmak veya ayrıntılı bir şekilde bilgi almak için firmamızla direk olarak iletişime geçebileceğiniz gibi internet sitemiz üzerinden de detaylara ulaşabilirsiniz.


Misyonumuz

Müşterilerimize ülkemizin her tarafındaki pazarlarda kazanmaları için yardımcı olmak ve gereksinimleri ile diğer paydaşlarımızın gereksinimleri arasındaki dengeyi sağlayarak sürekli ve üstün iş sonuçları sağlamaktır.


Vizyonumuz

Deneyimli kadrosu ile ve düzenli çalışma prensipleriyle gün geçtikçe büyüyüp globalleşmektedir. Ekip çalışması, iş güvenliği ve işçi sağlığı, kalite ve zaman eğrisini en güzel biçimde kullanmasına ve bunların neticesinde elde ettiği deneyimi açıklık politikası haline getirerek, çalıştığı kuruluşlarla paylaşımına borçludur. Bu başarının arkasındaki en büyük destek ise , verilen hizmetin ve yapılan işlerin sürekli arkasında durmaktır.
 

7 Gün 24 Saat Whatsapp İletişim Hattı